сряда, 29 февруари 2012 г.

Очакване

Идваш и си отиваш
В точен час
Аромат на алое
И руси коси
Чувствата с парен чук ме затискат
Сърцето ми в миг ще се пръсне
Не искам за теб да мисля аз
Боли ме ...
Но все пак го правя
На прозореца чело подпрял съм
за сбогом ръка прилепил
Дупка в душата ми зее
Бездна огромна е вече
Маската слагаш
И вратата затваряш
При другият се прибираш ти
Това е то за мен любовта

Няма коментари:

Публикуване на коментар