недодялани пeсимизми
сряда, 29 февруари 2012 г.
Бягаща в ноща
На кръстопът бе тя
Кой път да поеме
Познатото зло я следеше
А новото, зло ли бе то
В нощта се питаше тя
Добър ли би бил той
Мечта имаше тя една
Мъж да намери
Баща на своята дъщеря
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар