сряда, 29 февруари 2012 г.

Бягаща в ноща

На кръстопът бе тя
Кой път да поеме
Познатото зло я следеше
А новото, зло ли бе то
В нощта се питаше тя
Добър ли би бил той
Мечта имаше тя една
Мъж да намери
Баща на своята дъщеря

Няма коментари:

Публикуване на коментар