вторник, 21 март 2017 г.

Мъртви души

На много душите им са мъртви.
Ходят и се смеят,
но от вътре няма никой.
Не знаят, че са празни.

Не могат да избягат,
от този свят.
Обикалят около мен…
И ми казват: - Не!

Докато си жив,
Не умирай!
На този свят живей!
Там е толкова самотно,
колкото и тук.