сряда, 29 февруари 2012 г.

Когато ...

Когато слънцето изгрее
и сняг започне да вали.
Когато вятъра с вълните спре да си играе.
Когато видя те и всичко в мен замре.
Когато кажеш ми: - “Не те обичам вече!“
Тогава искам да ме няма
и думите ти да не са за мен.

Когато звездите почернеят
и земята спре да се върти.
Когато усмивката ти видя
и тя не е за мен.
Когато поглед в поглед засечем ...
Тогава искам да ме няма
и без очи да съм!

Когато вулкан без звук изригне
и небето почне да тежи.
Когато ти до мен стоиш
и мириса ти аз долавям.
Когато чуя те, какво говориш ...
Тогава искам да ме няма!
Тогава искам да ни няма ...

Няма коментари:

Публикуване на коментар