Тръгна си ти и нищо не каза
Целувка ми даде и вратата затвори
Бариера постави между нас двама
С гардове здрави, любов и омраза
Исках през стената да мина
Да те прегърна и да замина
Глава блъсках в стената дебела
Без резултат бе цялата дилема
Исках само за миг да бе моя
Само миг, за това те моля
Приятели добри бяхме,
Но в битката ние не оцеляхме

Няма коментари:
Публикуване на коментар