Искаш да си с мен?...
Защо не си го кажеш -
не намираш смисъл
в това, което си избра.
Искаш да си с мен,
но гордостта те спира.
Правиш се, че нищо няма,
но наяве ме показваш…
Искаш да си с мен!
Отвисоко гледаш…
Какво виждаш ли, от там?
Ще подскажа – Мен.
Искаш да си с мен –
отвсякъде личи!
Това е то, което търсиш.
Нямаш смелост да го кажеш!
Искаш да си с мен!
От кого се криеш?
Криеш се от смисъла…
А, аз съм тук – до теб.
Няма коментари:
Публикуване на коментар