сряда, 29 февруари 2012 г.

Гордост

Искаш да си с мен?...
Защо не си го кажеш -
не намираш смисъл
в това, което си избра.

Искаш да си с мен,
но гордостта те спира.
Правиш се, че нищо няма,
но наяве ме показваш…

Искаш да си с мен!
Отвисоко гледаш…
Какво виждаш ли, от там?
Ще подскажа – Мен.

Искаш да си с мен –
отвсякъде личи!
Това е то, което търсиш.
Нямаш смелост да го кажеш!

Искаш да си с мен!
От кого се криеш?
Криеш се от смисъла…
А, аз съм тук – до теб.

Няма коментари:

Публикуване на коментар