сряда, 29 февруари 2012 г.

Крещи

Нещо много силно крещи
- Не го ли чуваш???
Защо никой не го чува?
Продължава да грещи
По-силно и по-силно
Не спира, искам да умра
Ще ми се пръсне глвата
Крещи, крещи, и иска да излезе
Крещи вътре в главата ми
Явно е там,
иначе целият свят би го чул
Крещи, крещи не спира да крещи
Крещи - ОБИЧАМ ТЕ

Няма коментари:

Публикуване на коментар