вторник, 2 септември 2025 г.

Винаги съм го знаел

 Кога разбрах, че съм влюбен в теб? На обучението когато ми разправяше за Кауфланд и Лидъл, може би тогава започна всичко. Но веднъж когато седях във вашата стая и се беше обринала, бялата ти кожа над гърдите беше на червени петна, тогава си казах, колко си хубава дори така, но наистина кога разбрах беше съвсем на скоро, когато те болеше корема. Тогава ти предложих да отида до аптеката може би 3-4 пъти, но всъщност исках да те гушна и да те притисна толкова силно в мен, докато отнема цялата болка от теб. Всъщност ... всеки път когато те видя се влюбвам в теб. Може би за това чакам всяка сутрин на прозореца да те видя.

неделя, 27 юли 2025 г.

Когато ти одраскат колата :)

 Понякога е по-добре да не знаеш от кого е, ако не можеш да отвърнеш със същото.

Тя знае коя е

Харесвам те, даже много те харесвам. Харесва ми да те гледам как се движиш, как ядеш, как маниерничиш, как се правиш на важна :) Дори това, че си интроверт до някаква степен ми харесва. Винаги ще те харесвам, и ще съм на твоя страна. Имаш нужда някой да е на твоя страна, дори и да не си го признаваш. Каквото и да направиш или да не направиш, аз ще съм зад теб. Ако сме в стая с 100 човека, с поглед ще търся точно теб и когато те намеря, ще те поглеждам от време на време за да знам, че още си там. Знам, че не обичаш да те гледат, каза ми го. Всъщност аз бих се радвал ако ти ме гледаш по същият начин както аз тогава те гледах. За мен ти си едно малко криво човече, което се нуждае от любов. И аз мога да ти я дам. Всичката, която имам в себе си. Прекрасна си!