сряда, 29 февруари 2012 г.

Тук съм

Тук съм
Стоя сам в празната стая
Теб те няма , никой няма
Празнотата ме смазва
Убива ме бавно
Мисля за теб
...Боли
Искам да върна времето назад
Да те забравя

Стоя сам в празната стая
като страж на своя пост
да тук съм
като псе, чакайки вярно
загубило своя стопанин
Теб те няма,... никой няма
Празнотата ме смазва
Убива ме бавно
не спирам ...да мисля за теб
и все пак стоя
в празната стая, ..сам
Боли ме
Връщам времето назад
във мислите си..
Да те забравя ...
да чуя отново...
обичам те ...
Изгубен някъде ... във времето
в думите ... неизречени

Няма коментари:

Публикуване на коментар