недодялани пeсимизми
сряда, 29 февруари 2012 г.
Невидим
Изоставен в ада
Студенина в далечината се зададе
Лед скова пътя до теб
Избра другият
А кой бе другият
...Питам се аз
С голи ръце и чисто сърце
В теб се вричах пак
Цигулка тон простена
Забравена в мрака
Със скъсани струни
И разбито сърце
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар