сряда, 29 февруари 2012 г.

Невидим

Изоставен в ада
Студенина в далечината се зададе
Лед скова пътя до теб
Избра другият
А кой бе другият
...Питам се аз
С голи ръце и чисто сърце
В теб се вричах пак
Цигулка тон простена
Забравена в мрака
Със скъсани струни
И разбито сърце

Няма коментари:

Публикуване на коментар