Разми се във времето,
онова което ни правеше щастливи.
Oстана само тишината между нас
Няма какво да си кажем,
няма обща тема.
Усмивката ...
и големите ти сини очи,
гледат друг сега.
Дори не се опитваш,
да се криеш.
Да погледнеш за миг назад,
да почувстваш колко те обичам.
Търсиш !!!
Как да съблазниш поредния.

Няма коментари:
Публикуване на коментар