Ден след ден в мислите ми ти стоиш,
за пореден път поглеждам чата да се появиш.
Поглеждам пак и пак,
като поредния глупак.
С лакът брадата си подпрял
и очи в твоя снимка ... занемял.
Само пръсти по клавишите подскачат,
а мислите ми пак спират
и за тебе ще почакат.
петък, 23 октомври 2015 г.
петък, 25 септември 2015 г.
Най-лошия ден в живота ми
Днес ще остане в съзнанието ми с думите:
-Сигурно си много красива днес, жалко, че не мога да те видя.
Нямам какво повече да напиша,освен, че любовта е вятър. Днес духа, утре не.
вторник, 8 септември 2015 г.
Мисли ...
Преди си мислех, че първата жена с която бях, ще бъда с нея за цял живот. Но това беше грешно. После си мислех, че трявба да сменя много жени за да намеря вярната. И това се оказа грешно. Защото в тези сменени жени имаше вярна, но вече не мога да я върна. Сега ли? Сега просто искам някоя да ме обича.
сряда, 29 юли 2015 г.
Глас
И поглед в поглед, там стоя.
Изображение мираж, в моята глава.
Ти пред мен с коси или с коса
призрак с дървена глава.
И прошепна ... ГЛАС
Тръгвай! Аз още час ще поседя.
Кажи ми чао или ти досвидя?
казах - Чао, но не спря.
И отново глассссс, подземен ...
Обърни се, да те зърна!
За последно ... още миг.
Обърнах се, но нищо не видях.
Празно бе, но той си ме видя.
Гласът в моята глава. Разбра?!!
Дали бе това, за което той седя?
Лобов ли бе това или шега?
Май нищо не разбра. - Аха.
Вече ден стоя, да разбера!
За мен е ден за теб не знам.
Но приятел с теб или пък не,
до къде или кога пак нищо не разбра.
Изображение мираж, в моята глава.
Ти пред мен с коси или с коса
призрак с дървена глава.
И прошепна ... ГЛАС
Тръгвай! Аз още час ще поседя.
Кажи ми чао или ти досвидя?
казах - Чао, но не спря.
И отново глассссс, подземен ...
Обърни се, да те зърна!
За последно ... още миг.
Обърнах се, но нищо не видях.
Празно бе, но той си ме видя.
Гласът в моята глава. Разбра?!!
Дали бе това, за което той седя?
Лобов ли бе това или шега?
Май нищо не разбра. - Аха.
Вече ден стоя, да разбера!
За мен е ден за теб не знам.
Но приятел с теб или пък не,
до къде или кога пак нищо не разбра.
сряда, 7 януари 2015 г.
Не искам
Нямам нужда да ми се обаждаш
Не искам да те чувам
Не искам и да те виждам
Не искам и да те сънувам
Не искам и да мисля за теб
/всеки ден/
Не искам и да те обичам
Не искам да те чувам
Не искам и да те виждам
Не искам и да те сънувам
Не искам и да мисля за теб
/всеки ден/
Не искам и да те обичам
Абонамент за:
Публикации (Atom)




