И пак за тебе мисля
с пръсти клавиатурата подпрял.
Нещо искрено да ти измисля,
като те видя да знам, че съм успял,
усмивката на лицето ти да върна,
от скучния живот радост да създам,
а за мен, в този делник теб да зърна,
ще ми е достатъчно да знам,
че не съм аз за теб невидим,
щом от мен щастие крадеш.
А следващия път, когато с теб се видим,
усмивка ти ще ми дадеш!

Няма коментари:
Публикуване на коментар