Oбърни се и пак се обърни,
отново и отново погледни,
назад се ти във времето върни
и спомена с усмивка прегърни.
Усмихни се и признай,
че в онзи миг, къс от рай,
любовта ми ти пое докрай,
щастлива бе ти безкрай.
На земята всички сме обречени,
да се скитаме по света изгубени,
в омагьосан кръг сме ний заточени.
Смисълът ли? Да бъдем ний обичани.

Няма коментари:
Публикуване на коментар