четвъртък, 3 май 2012 г.

Ела при мен

Не си тръгвай,
още малко остани!
Не се обличай,
ела при мен и поседни!

Притисни се силно,
топлина от мен си задели!
Навън е тъмно,
а и дъжд започва да вали.

Стани! Облечи се стилно,
чадър си ти вземи!
Целуни ме милно,
такси си наеми!

Трудно ми е да повярвам,
как живота ни събра.
Виж! Аз не се предавам,
а ти вярно ли избра?

Не чакай края - помисли,
отвори сърцето си и разбери,
харесваш ли живота си или
при мен се ти отново прибери.

Няма коментари:

Публикуване на коментар