петък, 2 март 2012 г.

Разбирам

Любовта щом веч я няма
ти не се кори,
приятелството си остава
и хубавите спомени в зори.

С високо вдигната глава
ти напред върви,
има щастие за двама
в бъдещите дни.

Без лоши чувства
ти ръка подай
с човека, с който си била
в живота с него ти́ бъди докрай.

Няма коментари:

Публикуване на коментар