Любовта щом веч я няма
ти не се кори,
приятелството си остава
и хубавите спомени в зори.
С високо вдигната глава
ти напред върви,
има щастие за двама
в бъдещите дни.
Без лоши чувства
ти ръка подай
с човека, с който си била
в живота с него ти́ бъди докрай.

Няма коментари:
Публикуване на коментар