недодялани пeсимизми
петък, 26 април 2013 г.
Нищо
Нищо не остана
Нищо
Но, така е по-добре
Няма „Сама ли си?”
Няма „Искам да те видя”
Всичко свърши
Както и започна
Лястовица се роди от пепелта
Със зелени очи
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар