недодялани пeсимизми
сряда, 22 май 2013 г.
Зелено "Ехо"
- Ехо!
- Ехо! - отговорило Ехото...
- Обичам те!
- Обичам те! - отговорило Ехото...
Отразих и се в очите
зеленото блести, но
там има още нещо,
което си личи.
Погледнах в тях,
и какво ли аз видях?
Как сърцето ми е там
и за нея то тупти.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар