четвъртък, 26 май 2016 г.

Направена жена

Отново влюбен съм в грешната жена,
безумно всеки миг и всеки път.
Стоя далеч от една страна,
седнал на нечий кръстопът.

Така е по-добре, нали?
Аз ще почакам да реши,
гърдите блъскат, сякаш е рали.
Заби ми ножа, а сега режи!

Не усещам болка, режи дълбоко!
Щом теб не те боли ...
Аз ще се оправя - споко!
Мен не ме мисли...

Няма коментари:

Публикуване на коментар