Тъпо е да имаш чувства
и все за нея да си мислиш,
а тя взаимоотношенията си да оправя
с друг ...
Тъпо е да я обичаш
и любовни рими да и пишеш,
а тя вечер да си ляга
с друг ...
И все пак когат я видиш,
прегърни я и в ухо и прошепни!
-Обичах те ... но ти си избра да бъдеш
с друг ...

Няма коментари:
Публикуване на коментар