сряда, 30 март 2016 г.

Тъпо е!

Тъпо е да имаш чувства
и все за нея да си мислиш,
а тя взаимоотношенията си да оправя
с друг ...

Тъпо е да я обичаш
и любовни рими да и пишеш,
а тя вечер да си ляга
с друг ...

И все пак когат я видиш,
прегърни я и в ухо и прошепни!
-Обичах те ... но ти си избра да бъдеш
с друг ...

Няма коментари:

Публикуване на коментар