вторник, 20 ноември 2012 г.

Вечно

Аз съм в съня ти,
в мислите ти,
в съзнанието ти,
разположил съм се удобно.

Чувствам се добре там,
не искам да си тръгвам.
Ще остана там ...
Завинаги !!!

Няма коментари:

Публикуване на коментар