недодялани пeсимизми
вторник, 20 ноември 2012 г.
Вечно
Аз съм в съня ти,
в мислите ти,
в съзнанието ти,
разположил съм се удобно.
Чувствам се добре там,
не искам да си тръгвам.
Ще остана там ...
Завинаги !!!
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар