Харесвам те, даже много те харесвам. Харесва ми да те гледам как се движиш, как ядеш, как маниерничиш, как се правиш на важна :) Дори това, че си интроверт до някаква степен ми харесва. Винаги ще те харесвам, и ще съм на твоя страна. Имаш нужда някой да е на твоя страна, дори и да не си го признаваш. Каквото и да направиш или да не направиш, аз ще съм зад теб. Ако сме в стая с 100 човека, с поглед ще търся точно теб и когато те намеря, ще те поглеждам от време на време за да знам, че още си там. Знам, че не обичаш да те гледат, каза ми го. Всъщност аз бих се радвал ако ти ме гледаш по същият начин както аз тогава те гледах. За мен ти си едно малко криво човече, което се нуждае от любов. И аз мога да ти я дам. Всичката, която имам в себе си. Прекрасна си!

Няма коментари:
Публикуване на коментар