Не искам да ми се сърдиш
Без вина виновен съм за теб
Бих понесъл да е всеки друг
Но не и ти, не сега
Възглавницата е попила твоя аромат
Напомня ми за снощната ни среща
Не разваляй всичко моля те сега
Прости и твоята вина,
че от богиня по-красива си ми ти
А аз не искам, но трябва да те крия
От всички даже и от мен самия
Няма коментари:
Публикуване на коментар