Имам дупка на потника
остарял е заедно с мен
попил е много пот с годините
преживял е не един сън в кошмар
Още е на гърба ми
леко изтънял и посивял
точно като мен
но любим ... и мой
няма да го изхвърля
ще го изпера
ще мирише хубаво
в нов живот като парцал
Няма коментари:
Публикуване на коментар