сряда, 21 декември 2022 г.

Ще скочиш ли с мен?

 Какво е усещането да спиш с някой и да сънуваш друг? Като на изгубен? В търсенето и намирането на сродната душа, знаейки че тя е някъде там и те чака, но не можеш да бъдеш с нея. Защото …?

 Защото нишката на живота е изтъкана много преди да се родиш. Защото не искаш да излезеш от зоната си на комфорт.  Защото можеш да живееш с някой без любов. Защото не вярваш, че можеш сам да променяш съдбата си? Защо ?

 Понякога трябва да скочиш за да разбереш дали можеш да летиш.

Няма коментари:

Публикуване на коментар