недодялани пeсимизми
вторник, 3 май 2022 г.
Нещо мило
Отдавна не съм ти писал нещо мило ...
Но ти знаеш, нали?
Знам, че знаеш ...
Ти си моят север ...
Моята стрелка винаги ще сочи към теб.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
По-стара публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар