За да кажеш нещо уникално трябва ли ти самия да си уникален, но не е ли всеки уникален по свой собствен начин или всички сме клонинги на шепа хора?
Не всеки мъж е толкова смел за да заговори красива жена, представи си какво е да се обясниш в любов на красива, омъжена жена с дете. Знам, че е глупаво, направо си е самоубийство тип сепуку, но малко по нагоре в областа на сърцето.
Няма коментари:
Публикуване на коментар