Знам, че нищо не съм направил. Но в мислите си те пожелавам всеки ден. И знам, че това не е правилно. Боиш ли се от това, че не се променяме?
Въртят ми се много неща в главата. Но всичките са свързани с теб. Искам нещо да ти подаря, но си толкова далеч. Ще приемеш ли вместо подарък, моето “Обичам те”?
Извинявай, но ще те наричам “Любов” Това е за теб.
Няма коментари:
Публикуване на коментар