Чакаш да се случи чудо.
но не стават така нещата.
Можеш да и се обадиш,
но е безсмислено.
Чакаш, все още чакаш!
Можеш да отидеш до тях с букет цветя,
но знаеш, че всичко е свършило-отдавна,
но не можеш да я забравиш!
И продължаваш да чакаш,
да запълваш времето с игри,
и с преходни жени.
Обади се! Обади се, моля те!
Няма коментари:
Публикуване на коментар