Попитах веднъж едно момиче.
Какво съм аз за теб?
Надигна поглед и вървя,
в прегръдките ми тя се спря.
Погледна ме и каза,
но не с глас, а с очи.
Видях в тях това,
за което всеки мъж мечта.
Как се чувстваш с две сърца?
Кое е второто попита тя?
Явно не разбра, или не пожела,
да си има две сърца.

Няма коментари:
Публикуване на коментар