Преди си мислех, че първата жена с която бях, ще бъда с нея за цял живот. Но това беше грешно. После си мислех, че трявба да сменя много жени за да намеря вярната. И това се оказа грешно. Защото в тези сменени жени имаше вярна, но вече не мога да я върна. Сега ли? Сега просто искам някоя да ме обича.
Няма коментари:
Публикуване на коментар