понеделник, 22 октомври 2012 г.

Сълза на дете

Ако сляза от планината,
и се обърна назад …
- Ще те видя ли?
Никой не знае!

По кой път ще поема?
Време е да продължа напред.
- Ще ме последваш ли?
Не, не знам къде отивам.

- Остави децата!
Някой ще им помогне.
- Вземи болката!
Тя ще бъде наша спътница.

Няма коментари:

Публикуване на коментар